Strona głównaPłatności

Płatności

Przelewy24, operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.W imieniu naszej firmy obsługą płatności elektronicznych zajmuje się serwis bezpiecznych płatności online Dotpay.pl który występuje jako pobierający opłatę (np. na wyciągu bankowym lub rejestrze transakcji dokonanych kartą).

    Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, za pomocą serwisu Dotpay.pl. Serwis Dotpay.pl umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu. Dokonanie płatności online poprzez serwis Dotpay.pl jest całkowicie bezpłatne, nie są pobierane od naszych klientów żadne opłaty lub prowizje z tego tytułu.


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.