Strona głównaOsłony antywirusowe plexi

Osłony antywirusowe plexi

Sortuj wg:
Domyślny
Filtrowanie produktów
Osłona z PLEXI szyba ochronna na biurko 70x70cm PLEKSA 3mm
Szybki podgląd

Netto: 113,01 zł
Brutto: 139,00 zł

Wysyłka:3 dni

Produkt dostępny

Osłona z PLEXI szyba ochronna na biurko 100x80cm PLEKSA 4mm - stopki sklejka
Szybki podgląd

Netto: 174,80 zł
Brutto: 215,00 zł

Wysyłka:3 dni

Produkt dostępny

Osłona z PLEXI szyba ochronna na biurko 100x60cm PLEKSA 2mm - stopki sklejka
Szybki podgląd

Netto: 101,63 zł
Brutto: 125,00 zł

Wysyłka:3 dni

Produkt dostępny

Osłona z PLEXI szyba ochronna na biurko 100x60cm PLEKSA 2mm
Szybki podgląd

Netto: 104,88 zł
Brutto: 129,00 zł

Wysyłka:3 dni

Produkt dostępny

Osłona z PLEXI szyba ochronna na biurko 100x60cm PLEKSA 3mm
Szybki podgląd

Netto: 121,14 zł
Brutto: 149,00 zł

Wysyłka:3 dni

Produkt dostępny

Osłona z PLEXI szyba ochronna na biurko 60x60cm PLEKSA 2mm
Szybki podgląd

Netto: 72,36 zł
Brutto: 89,00 zł

Wysyłka:3 dni

Produkt dostępny

OSŁONA TWARZY, PŁYTA PLEXI (pleksi) OCHRONNA Anty Wirusowa 120x80 cm wisząca
Szybki podgląd

Netto: 145,53 zł
Brutto: 179,00 zł

Wysyłka:3 dni

Produkt dostępny

Osłona z PLEXI szyba ochronna na biurko 60x60cm PLEKSA 3mm
Szybki podgląd

Netto: 104,88 zł
Brutto: 129,00 zł

Wysyłka:3 dni

Produkt dostępny

OSŁONA TWARZY, PŁYTA PLEXI (pleksi) OCHRONNA Anty Wirusowa 80x60 cm wisząca
Szybki podgląd

Netto: 52,03 zł
Brutto: 64,00 zł

Wysyłka:3 dni

Produkt dostępny

OSŁONA TWARZY, PŁYTA PLEXI (pleksi) OCHRONNA Anty Wirusowa 100x75 cm wisząca
Szybki podgląd

Netto: 72,36 zł
Brutto: 89,00 zł

Wysyłka:3 dni

Produkt dostępny

Wyświetlanie od 1 do 10 (z 10 pozycji) Stron:  1 

Osłona antywirusowa plexi stanowi obecnie podstawową formę ochrony przed chorobami zakaźnymi, które w szybki sposób rozprzestrzeniają się drogą kropelkową. Oferowane przez nas przezroczyste plexi to niewielkie ścianki, które oddzielają sferę sprzedawcy od sfery klienta, co gwarantuje zabezpieczenie dla obu stron – zarówno kupującym, jak i sprzedającym. To niskobudżetowa inwestycja, która może mieć ogromny wpływ na rozwój chorób, szczególnie w czasie panującej pandemii.

Osłony z plexi antywirusowe

Płyty plexi pomagają sprzedawcy chronić się przed wszelkimi drobnoustrojami, które przekazywane są drogą kropelkową, czyli podczas kichnięcia, kaszlu, a nawet mówienia, czy oddychania. Brak dystansu lub maski podczas kasowania oraz prowadzenia rozmów może szybko doprowadzić do zarażenia. Osłony antywirusowe zapewniają odpowiednią higienę pracy, co przekłada się na komfort psychiczny pracowników. Szyby z pleksi muszą być poddawane regularnej dezynfekcji, do czego warto stosować odpowiednie i nieagresywne środki odkażające, które nie zniszczą ich powierzchni. By nie zarysować pleksi, należy stosować miękkie ściereczki. Prawidłowa pielęgnacja zapewni trwałość i estetyczny wygląd osłonce plexi na długo.

Osłony antywirusowe plexi znajdą zastosowanie w takich miejscach jak:

 • urzędy, biura,
 • sklepy spożywcze,
 • drogerie,
 • banki,
 • biura obsługi klienta,
 • restauracje

Ścianki z plexi – wysoka jakość

Ścianki z plexi z asortymentu naszego sklepu online cechują się wysoką jakością oraz perfekcyjnym wyglądem, dzięki zastosowaniu certyfikowanego tworzywa sztucznego (plexi) i innowacyjnych technik obróbki materiałów, prezentujemy najwyższej klasy produkty. Dzięki temu pełnią one funkcję nie tylko ochronną, ale i schludną oraz atrakcyjną. By sklep, hotel, restauracja i inny lokal nie straciły swej wytworności, warto zdecydować się na zakup dobrze prezentującej się osłony antywirusowej.

Płyty plexi ochronne – zalety stosowania

Oferowane przez nas ekrany antywirusowe to bezpieczne i niezbędne rozwiązanie w miejscach, w których dochodzi do bezpośredniego kontaktu sprzedawcy lub obsługi z klientem. Do zalet szyb z pleksi należą:

 • właściwa ochrona przeciw bakteriom oraz wirusom,
 • szeroki wybór różnorodnych wielkości i form, co pozwala na dostosowanie osłon antywirusowych do indywidualnych potrzeb,
 • łatwość montażu, nasze ścianki z plexi można przymocować do blatu, wykorzystując taśmę dwustronną lub zamontować do sufitu, posługując się otworami znajdującymi się w osłonce,
 • bezbarwny kolor, czyli przezroczystość w żaden sposób nie zakłóca obserwacji całej powierzchni lokalu,
 • dostępność grubości płyty od 1,5 mm do 4 mm, według potrzeb klienta,
 • łatwość w utrzymaniu czystości – osłony z pleksi wystarczy przetrzeć płynem dezynfekującym i miękką ściereczką.

Antywirusowa osłona z plexi – zastosowanie

Prezentowane przez nas ścianki plexi są stosowane w wielu placówkach, bez względu na rodzaj branży. Produkt ten jest bardzo uniwersalny i tani, dlatego chętnie wykorzystują go przedsiębiorcy. Płyty te znajdują swoje zastosowanie w sklepach spożywczych, wielobranżowych, budowlanych i szeroko rozumianym handlu stacjonarnym, aptekach, urzędach, hotelach i miejscach, w których przebywa duża liczba ludzi. Szczególną placówką, w której musi znajdować się osłona antywirusowa, jest przychodnia, gdzie częstymi odwiedzającymi są właśnie osoby przeziębione.

Osłony z plexi – montaż

Pleksi to trwałe i bardzo lekkie tworzywo sztuczne, dlatego ścianki z naszego asortymentu nie sprawiają problemów podczas przenoszenia oraz montażu. W czasie transportu odpowiednio je zabezpieczamy, dzięki czemu nie ulegają one zniszczeniu. Poszczególne modele osłon posiadają podstawki – te stawiane są na blatach, w pozostałych znajdują się otwory, które umożliwiają przytwierdzenie ścianki w pionie lub poziomie.

Osłona antywirusowa plexi – cena

Cenny oferowanych w twojnadruk.pl osłon wahają się od 69 zł do 215 zł. Koszt zależy od wielkości, wymiarów poszczególnych produktów. Sposób montażu, ewentualnych otworów lub podstawek jest indywidualnym wyborem klienta, wówczas przy składaniu zamówienia należy zdecydować się na konkretny rodzaj.

Osłony antywirusowe plexi - Twój nadruk - zachęcamy do poznania prezentowanych przez nas ścianek pleksi i wyboru modelu właściwego do własnych potrzeb. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu. 

Osłony antywirusowe plexi
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.